Ponki

Ponki - Dakann, Wiktor, Vin - grupa szaleńców, która każdego tygodnia dostarczy wam świeżą dawkę najlepszej internetowej komedii.

Biuru

Kanał #BIURU to nie tylko pracownicy biurowca o wdzięcznej nazwie “wbiuru” - to 2 żywioły nieustannie się zwalczające - w dzień i w nocy, czarne interesy i tańce-rozkładańce, nieobrane banany i skoczne prosiaki,wytężony wysiłek i leżakowanie. Dajcie się porwać szalonej ekipie WBIURU i przy okazji rzućcie subem! BAJO!

Czarny Humor

Na kanale Czarny Humor znajdziecie najbardziej odjechane pranki, wywiady i sondy uliczne. W tą przygodę zabierze was król SWAG-u czyli Vin. Uwaga - będzie śmiesznie!

Hasztagi

HASZTAGI to wyzwania, testy i inne odjechane akcje w wykonaniu najbardziej nieszablonowej ekipy na polskim YouTube.

Kult America

Kanał Kult America stanowi zapis unikatowych doświadczeń Ryana Socasha z jego życia i podróży po Polsce i Europie. Socash porusza tutaj zarówno poważne tematy, związane z historią regionu, jak i przybliża nam lokalną popkulturę.

Mediakraft.TV

Oficjalny kanał sieci Mediakraft Polska na którym znajdziecie wiele ciekawych produkcji tworzonych specjalnie dla Was przez pracowników Mediakraft. Szykujcie się na poważną dawkę wiedzy, ciekawostek oraz rozrywki.

Odwaga

Całe życie byłem gruby. To fakt. Bycie grubaskiem Internetu było fajne przez te ostatnie lata. Ale czas coś zmienić. Robię to nie tylko dla siebie, ale także dla Was, by zachęcić Was do tego pierwszego kroku. Bez coachingu, bez lania wody i obiecywania zmiany którą miała by nastąpić od jedzenia sałaty. Ciężka praca, poświęcenie i efekty.

SoKasia

Piękne i zdrowe włosy to atrybut każdej kobiety, ale jak tego dokonać bez profesjonalnej i niedrogiej pomocy? Mam na imię Kasia i pomogę Wam odnaleźć się w gąszczu rad i zaleceń dotyczących pielęgnacji włosów, doborze fryzury czy należytego ich ułożenia. Oprócz tego razem z zaproszonymi gośćmi poznamy tajniki dbania o kobiecą urodę. Subskrybujcie, komentujcie i cieszcie się kobiecym pięknem.

Topowa Dycha

Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków.

Topowe Teorie Spiskowe

W czasach gdy media atakują nas informacyjną papką, my szukamy prawdy. Albo przynajmniej interesujących teorii spiskowych. Dołącz do nas. Topowe Teorie Spiskowe są oficjalną lokalizacją programu Alltime Conspiracies.

Tylko Historia

Tylko Historia powstała z połączenia programów „Co za Historia” oraz „Hardkor History”. Jeśli lubisz niecodzienną wiedzę historyczną, chcesz usłyszeć o krwawych bitwach, poznać brutalną stronę historii, a także usłyszeć o największych dowódcach wojskowych, dobrze trafiłeś.

Tylko Kino

'Tylko Kino' to tworzony przez pasjonatów kina program prezentujący recenzje filmowe, wywiady z twórcami oraz relacje z wydarzeń kinematograficznych. Audycją centralną kanału jest cykl 'Tylko Premiery', którego prowadzącym jest zapewne dobrze Wam znany Dakann.

UBU

Podczas jednej z podróży kosmicznych statek UBU popsuł się! Nasz słodki kosmita wylądował w pudełku zabawek sympatycznej Poli. Dziewczynka szybko zorientowała się, że UBU nic nie wie o Ziemi i Ziemianach, więc musi nauczyć go dosłownie wszystkiego! Czy pomożecie UBU poznać nasza piękna planetę? Pokażmy mu wszystko! Żeby chciał zostać z nami na zawsze!

Zajegranie

Na kanale ZAJEGRANIE znajdziecie najnowsze recenzje, let's playe oraz ciekawostki z gier wideo. Nie ważne czy lubujesz się w FPS-ach, spędzasz godziny przy Minecrafcie czy twoim hobby jest wyrywanie kończyn w Mortal Kombat - tu poczujesz się jak w domu.

 • Ponki
 • Biuru
 • Czarny Humor
 • Hasztagi
 • Kult America
 • Mediakraft.TV
 • Odwaga
 • SoKasia
 • Topowa Dycha
 • Topowe Teorie Spiskowe
 • Tylko Historia
 • Tylko Kino
 • UBU
 • Zajegranie